Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chlazeni case

Zdravim chci se zeptat jak resite chlazeni pc v lete.Já musím mít otevrenou bocnici.To jsou teploty hdd 30-32 stupnu.Pri zavrene lezou lehce pres 40.Mezi hdd mam vetracek.Ale stejne to nemuzu uchladit ve zdroji mám klasickej vetrak 12 cm

Problem je to ze nemam pred hdd moznost jak uchytit vetrak tak jsem ho pridelal mezi hdd.Vzdadu na case mam misto na 2 vetraky problem je ze zakladovka ma jen jeden 3 pin konektor.Tak je lepsi aby ten vetracek foukal mezi hdd nebo foukal vzdu z case ven ?