Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Ethernetovým kabelem

Zdravím, používám modem B3000 od Huawei. Když k němu připojím Ethernetový kabel, rozsvítí se kontrolka jak na Notebooku tak na modemu. Na modemu dokonce zhasne kontrolka WiFi. Jenže v notebooku ten kabel ukázaný nemám... poradíte mi??

Mimochodem k obrázku: Název toho připojení by měl být WLAN1-FG47M8 ale jak vidíte, tak tam není...

Mimochodem tohle je výpis z ipconfigu se zaplou wifi a připojeným kabelem:

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : Kubík-PC
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : hybridní
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne
Prohledávací seznam přípon DNS. . : homerouter.cpe

Adaptér sítě Ethernet Tunngle:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : TAP-Win32 Adapter V9 (Tunngle)
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-FF-3F-6F-79-D6
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : TunnelBear Adapter V9
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-FF-3F-4F-1C-94
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér bezdrátové sítě LAN Bezdrátové připojení k síti:

Přípona DNS podle připojení . . . : homerouter.cpe
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Qualcomm Atheros AR9485 802.11b/g/n WiFi
Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 74-E5-43-30-62-2B
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::10bb:e995:acff:cebc%10(Pre
ferované)
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 192.168.1.2(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 1. září 2016 16:32:00
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 2. září 2016 16:31:58
Výchozí brána . . . . . . . . . . : fe80::2f8:1cff:fe8a:2257%10
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 192.168.1.1
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 242541891
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-1E-50-81-52-74-E5-43-30-62-2B

Servery DNS . . . . . . . . . . . : fe80::2f8:1cff:fe8a:2257%10
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 2:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Hamachi Network Interface
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 7A-79-00-00-00-00
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ano
Automatická konfigurace povolena : Ano
IPv6 adresa. . . . . . . . . . . : 2620:9b::195b:9ffa(Preferované)
Místní IPv6 adresa v rámci propojení . . . : fe80::20df:d91:8437:6058%20(Pref
erované)
Adresa IPv4 . . . . . . . . . . . : 25.91.159.250(Preferované)
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.0.0.0
Zapůjčeno . . . . . . . . . . . . : 1. září 2016 15:47:03
Zápůjčka vyprší . . . . . . . . . : 1. září 2016 17:07:56
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 2620:9b::1900:1
Server DHCP . . . . . . . . . . . : 25.0.0.1
IAID DHCPv6 . . . . . . . . . . : 209353044
DUID klienta DHCPv6. . . . . . . : 00-01-00-01-1E-50-81-52-74-E5-43-30-62-2B

Servery DNS . . . . . . . . . . . : fec0:0:0:ffff::1%1
fec0:0:0:ffff::2%1
fec0:0:0:ffff::3%1
Rozhraní NetBios nad protokolem TCP/IP. . . . . . . . : Povoleno

Adaptér pro tunelové připojení isatap.homerouter.cpe:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . : homerouter.cpe
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{09D32C0D-3A49-4F43-AB23-4479AB5E0583}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #2
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{3F4F1C94-0B03-4035-AC54-54F46D1EA4ED}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #3
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení isatap.{3F6F79D6-5E3D-4723-A405-EE5AA74860E6}:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Microsoft ISATAP Adapter #4
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Adaptér pro tunelové připojení Teredo Tunneling Pseudo-Interface:

Stav média . . . . . . . . . . . : odpojeno
Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-00-00-00-00-00-00-E0
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Automatická konfigurace povolena : Ano

Ja ti vobec nerozumiem.
Cez WiFi si pripojeny teraz, pises ze to nejde, a teraz pises ze to jde, tak co vlastne nejde? Ked ti to nejde ani teraz, tak mas tam blbo nastavene tie hamachi a tungler.

Ked ti nejde pripojeni cez LAN, tak sem daj vypis ked si pripojeny cez LAN, lebo v tomto vypise ziadna LAN neni.

Nemůžu sem dát výpis z LAN když se právě přes LAN nemůžu připojit

a kontroloval jsi správce zařízení?

potřebuješ spustit tuto batku, nebo v cmd.exe zkopírovat přesně příkazy a spustit:

set devmgr_show_nonpresent_devices=1
start devmgmt.msc

potom ve spuštěném správci zařízení -> menu: zobrazit -> skryté zařízení -> dole zkontrolovat síťové adaptéry.

máš vidět drátovou síťovku (ethernet) a nesmí být zašedlá.