Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB2 alebo USB3

Zdravým mám taký dotaz,kúpil som HD-WD elements 1TB usb3 kompatibilný usb2.Pri zapojení do PC všetko OK,ale pri zapojení do TV telka vypíše zistilo sa zariadenie usb,ale v lište sa neobjaví.TV panasonic má 3 usb vstupy,1 usb3 a 2 usb2 telka to nerozpozná len v tých usb2 portoch v usb3 v poriadku nedá sa to nejako naformátovať alebo niečo s tým urobiť dík

A ked nepomoze USB2 kabel tak si pomocou prikazu diskpart a do neho list disk pozri ci neni GPT tabulka oddielov, ak je tak skus vytvorit normalnu MBR, t.j. cely ho zmazes pomocou select disk spravne cislo a clean, a potom vytvoris oddiel v spravci diskov, MBR a ne GPT. Ci sa nieco zmeni. Ale ked ho TV pozna v inom porte tak to je skor tym USB3 kablom alebo spotrebou, a ne oddielmi.