Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB3 hub na monitoru

Ahoj,

pocitac ma ciste aktualizovane Windows 7, nainstalovane ovladace a par zakladnich programu.

Monitor ma USB hub (2x USB3), propojim monitor USB3 kabelem k tomu hubu z USB3 na desce a ovladac se nepodarilo nainstalovat a ve spravci zarizeni je dvakrat Nezname zarizeni.

Co s tim? Potrebuje to nejaky ovladac? K monitoru nebyl.

USB3 na desce je OK, flashky funguji, monitor zatim nebyl zkousen s jinym pocitacem, jestli je ten USB3 hub funkcni jinde, protoze se monitor musi prenaset, tak me zajima, jestli by mel nekdo zkusenost, ze to muze byt nejaky softwarovy problem?

Tak to bylo ovladacema, myslel jsem, ze kdyz maji ovladace oba USB3 porty na desce, tak ze je automaticky doinstaluje system na pripojeny hub, ale nestalo se tak. Ovladace k tomu USB3 jsem nasel a doinstaloval, uz to beha.