Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ekvalizér

Dobrý den, nedávno jsem musel přeinstalovat windows. Přišel jsem o veškeré programy, které jsem v notebooku měl, takže jsem přišel i o ekvalizér doolby. Zvuk je teď dost špatný a hudba už se skoro nedá poslouchat. Prosím, nevíte o nějakém ekvalizéru nebo programu, který by mi zvuk oživilo? Moc děkuji za odpovědi.
Přeji hezký den.

S Tvojho popisu je zrejma len to, ze mas notebook a OS Windows.
Ale to je dost malo na radu.

Napis verziu OS (aky Windows) a napis presny typ notebooku.

Po preinstalacii Windows je treba nainstalovat ovladace a to v pozadovanom poradi. Ovladace na notebook sa stahuju vzdy len zo stranky vyrobcu notebooku.
Ako prve sa stahuje podpora zakladnej dosky (chipset), samozrejme presne na typ notebooku a presne na dany OS (vcetne 32/64-bit). A chce to restart.
Potom ostatne, kde uz na poradi nezalezi.

dolby neřeš. jde o technologii pro stará analogová média: řešili, jak protáhnout mizerným zašumělým kanálem velký dynamický rozsah. něco šlo zkomprimovat, přitom zároveň ořezávali málo se vyskytující extrémy, proto hodně využívají maskování zvuku - ale to je podobná degenerace jako u nízkojakostních mp3.
v tom je bezztrátový digitální signál (a "1-bitové" pcm místo postupného "schodového" vzorkování) bezkonkurenční.