Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se čtečkou nebo usb porty

Dobrý den

mám problém s USB porty stále se mi vypínají zkoušel sem klávesnici myš čtečku a včechny se mi jakoby restartují. mám ALL IN PC mám Windows 7 SP1. Vypl sem povolit zařízení vypínat v rámci úspory energie. Ale to nevyřešilo. Normálně během provozu se jakoby restartují. NEví někdo jak to řešit?

Děkuji
Změna předmětu, původně: USB (Prasak)

všechny ty periferie mají malý odběr. pokud je zdroj +5Vusb přesto odpojuje, je vadná ochrana tohoto zdroje (snímací odpor) po nějakém předchozím zkratu.
jestli zbyl aspoň jeden funkční usb port, připojovat všechno přes externí usb hub.

oprava buď ve značkovém servisu, kde ví co hledají, anebo výměna základní deskpy, což se nevyplatí.

záleží aj aký má čipset to all-in-one zariadenie,niekedy je nutné v správcovi zariadení u usb root radičov vypnúť zaškrtnutie volby:"vypínať pripojené zariadenia z dôvodu úspory energie" ,ktoré tam win volí ako defaultné nastavenie...sorry môja reakcia je zbytočná,to už si spravil...