Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovanie program v Nemecku

Chcem sa opytat neviete ako to je so stahovanim tam??? lebo vraj je tam stahovanie zakazane....ale programy ako ccleaner,daemon tool,team viewer apod by nemalo byt trestne ze,...ved toto je hlupost...lebo ma upozornovali ze vraj chodia pokuty za stahovanie...ale nechce sa mi tomu verit...i ked mozno za hudbu alebo filmy a hry by to mozno mohlo byt..neviem....čo vy nato?

nie,len brat tam odcestoval,a tak mu cez team viewer chcem nastavit novy pc,... no treba aj ovladace a nejake tie programy mu tam dat(skype,vlc media player,ccleaner(snim len historiu a kos nech naraz maze a tie cache...ma slaby pocitac,tak nech mu to dava preč...))..avsak stryko vravi ze vraj stahovanie je celkovo trestne... myslim ale ze uplne neporozumel..

stahování originálních (necracknutých) programů není kromě číny a severní koreje trestné nikde na světě.

kdežto stahování obsahu bez autorských práv (zjednodušeně hudba a filmy z neoficiálních úložišť) je trestné v celém civilizovaném světě - tj. u nás v zlodějském státě pochopitelně ne, v německu jo.

ccleaner - odpad.

edit:
když má bratr slabý stroj, vykopej mu odtamtud zbytečný antivir. což paradoxně právě v německu chtěli zavést jako povinnost, že musíš chránit pc zbytečným a neschopným antivirem.
a povypínej mu zbytečný odpad po startu -> ms autoruns má záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).

Ano načital som sa tu o ccleaneru dosť...mne sa tiež ale hodi na kontrolovanie aplikacii(ano viem ze moznos odinstalovat a pridat program ma aj win v sebe...) ale bratovi kupili pc z druhej ruky za 100€,docastna nahrada za ntb ktory mu prestal fungovať...a v cc pekne vidno hore čo ma,aky procesor,RAM,GK... mam este otazku...ako zistit je GK,..tu cc nepiše...a v sprave zariadeni mi pise iba (vid obrazok...)... pAv

to vypadá, že celá instalace ovladačů stála za ...
anebo už jde o nepodporu ze strany w10. typ desky tajíš, tak těžko říct.

na pc stejného typu dělám. jen s úspornější řadou cpu "be", mám tam xp. co chceš na tom čistit pro zvyšování výkonu?

typ hw (grafiky) vyčte každý dobrý diagnostický program, nebo ho vygooglíš podle vendor & device, viz 3.způsob

edit: defender je nejmenší zlo, budiž.

povieš že som idiot,...ale stiahol som slimdrivers na pozretie či je ovladac z grafiky nainštalovany,pp aby mi povedalo co treba dotahat....dal som preskenovat,vypisalo ze vsetko je nainstalovane... totiz ja som vzivote este ovladac neinstaloval a ani neviem ako..teda viem ze sa chodi na stranku vyrobcu....

nedari sa mi najst kde najdem nazov maticnej dosky..

skrytá zařízení - jako by tam kdysi byla ve slotu ati radeon hd 5570 a zůstaly po ní nefunkční ovladače.

nvidia nvidia geforce 6150 le

není to integrovaný shit v chipsetu? desky s nforce chipsetem jsou odpad.

a ten slimdrivers vykopej z pc taky, to je jen pro dementy.
support výrobce je vždycky správný zdroj ovladačů, žádné driver-hnoje programy.
buď vidíš, co je v základní desce nastrkané, nebo ne.
výrobce z brouka přečteš, metodu zjištění podle "hardware id" jsi dostal.

ten systém je tvoje vlastní čistá instalace? (radši se neptám na slovensko-anglický bastl v ovladačích)
nebo je to upgrade ze starého bůhví kým zahnojeného systému?

i když vzhledem ke stáří toho hw bych se s win10 neunavoval. budeš rád, že seženeš ovladače pro win7.
dal jsi tu dva různé dotazy, stále se ti nepodařilo zjistit typ pc podle výrobce / u noname skládaček to bývá typ základní desky.
fak není v okolí toho pc někdo, kdo umí sám nainstalovat ovladače do čistého systému?

nevymyslam, to som dal ako druu otazku...ako pisem... maldsi brat je v nemecku...kupili za 100 pouzity pc,preto im ntb kľakol... stiahli sme team viewer a pozeram čo tam ma...no nema tam nič okrem windows veci..skusil tam dat tu hru,ale ide mu slabo,slabsie ako na starom ntb...preto v HERNEJ sekcii riesim to ze mu ta hra nejde, a ze inzerat bolo pisane to a pc ukazuje to...a tu v PC sekcii riesim ako to je s programamy a ze potrebujem poradit ohladom toho pc...co sa ti este nezda???

Tak to ma bud zavirene, alebo nema nainstalene ovladace. Nejakym dementnym rozdrbavacim ccleaner ani tune hovadinou sa to fakt nevyriesi.
MBAM, eset online scanner, adwcleaner, plny scan v nudzaku, ked nepomoze tak idealne reinstall alebo recovery na vyrobny stav, a nespustat tam potom viry t.j. ziadne cracky/keygebny ani nic podobne.

A necpat tam Win10. Ale ten na ktory je licencia a ovladace.