Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modra obrazovka W10 - Zvolte rozlozeni klavesnice

Zdravim, dneska z ničeho nic se mi restartoval počítač. Naskocila modrá obrazovka, že se vyskytla chyba. Pc se restartovala, naskocila obrazovka: Zvolte rozložení klávesnice. Bohužel nefunguje myš, ani klávesnice, takže nejde na nic kliknout.

Restartoval jsem pc, šel do biosu a tam klávesnice normálně funguje. Klávesnici i myš mám zapojenou přes usb a nefunguje to ani po prehozeni usb.
Nic jsem poslední dobou neinstaloval, pc mám aktualizované a najednou tohle. W10 mám pár měsíců po tom co vyšel a vždycky vše bylo bez problémů.

Dokázal by někdo poradit? Případně někdo s podobnou zkušenosti?

Díky za pomoc :)

Spustite systém v núdzovom režime a v tomto režime vykonajte kontrolu systémového disku. Potom reštartujte počítač:

[http://imgbank.cz/images/2016/09/02/nudzovy_rezims  82p.png]

==

2 možnosť:
- vypnite počítač
- vytiahnite myš z USB
- klávesnicu pripojte k inému doteraz neobsadenému portu USB (trebárs vpredu)
- zapnite počítač

===
3 možnosť:
- pripojte inú klávesnicu, alebo miesto USB klávesnice použite PS2 klávesnicu.

pc mám aktualizované

no právě: ms ti to svévolně rozesírá pod rukama, podle euly za nic neručí a na tebe zvysoka sere.

šlo by vzdálené připojení (v home není), ti bystřejší mají doinstalovaný některý vnc.
pokud nemáš, opravu do poslední funkční konfigurace - ale ta už od win8 nejde bez boot média nastavit.