Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bílé čáry na monitoru ?

Čau mám problémek.
Měl sem na monitoru takovou tenku bílou čáru asi 4 roky a nějak mě to vůbec netankovalo nevšímal jsem si toho.Před cca 3 týdny jsem přijel z dovolené zapnu pc a ta čára co tam byla je podstatně delší.Říkám si oukej ten pc je starej pořád to není zas tak hrozný je to nahoře a při hraní her mě to nevadí.Jenže včera se ukázala čára i uprostřed monitoru.Oukej tohle mě už celkem naštvalo protože uprostřed je to nápadnější a celkem mě to víc štve.Myslel jsem si že je to VGA kabelem protože on ten kabel je strašně starej a občas sem měl třeba rozmazané písmenka tak stačilo trochu "kývnout , pohnout" s kabelem a problém vyřešen.Takže sem vytáhnul vga kabel z obrazovky a grafiky a zase zapojil.Dneska odpolko pouštím pc pohodička ! čáry nikde jenže během hodiny se zjevila zpátky ta čára co byla nahoře tak ty 4 roky a ktomu je kousek nad ní na levo podstatně tlustší čára.Mě by zajímalo jestli je to fakt tím VGA kabelem nebo blbne grafika či monitor ? Dá se to nějak zjistit ?

Samozřejmě napadlo.Jenže nikdo ze známých nějaký nemá páč maj notebooky a nechci kupovat jen tak nadarmo jinej protože mě je 16 a nemám zrovna moc peněz.Vím že by mě kabel nevytrhnul stojí to asi pár korun ale přeci jen bych chtěl jít spíš na jistotku.