Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xeon na socket 775 restartuje se

Zdravím,

mám počítač se základní deskou Gygabyte EP45-DS3Ls socket 775, intel core duo E7400 na tento počítač lze namontovat procesor xeon, koupil jsem si již upravený a zkontrolvaný ( funkční) přes aiexpres typ Xeon E5472 bohužel po výměně za starý se mi pc neustále restartuje dokola, ani nenaběhne monitor. Nevíte co s tím? Aktualizoval jsem bios na poslední verzi u mě to je F11 ale dělá to pořád to samé, přitom má deska by měla tento procesor podporovat. vi. 3

čo znamená" deska by měla tento procesor podporovat" ? je na zoznamr podporovaných a testovaných zákl.dosiek,alebo nie ? podla zoznamu táto revízia dosiek medzi podporovanými nieje ,EP45-UD3L a EP45-UD3LR je trošku iná doska ako Tvoja....

robis veci o ktorych si nenastudujes ani prd. toto je vysledok, pekne si ponadavaj na seba.
pre fungovanie xeonov na tychto chipsetoch je potrebny modovany bios, ktory si musis zohnat, ak vobec existuje, alebo ti ho dakto vytvori. a nasledne ho tam flashnut.
nic pre laikov a ludi co sa nerozumeju, znalost anglictiny nutna.

ten co ti o tom xeone povedal ti mal aj povedat ze ako na to, alebo si vygoogli postup, je ich niekolko.