Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje připojení přes lan kabel, z routeru.

Dobrý den, u mého stolního pc, přestal fungovat internet.. Dříve se normálně po zasunutí lan konektoru, rozsvítil konektor oranžově, ale nyní se však už nic neděje, po zasunutí kabelu se nic neděje, tak sem myslel že by to mohlo být kabelem, tak sem koupil nový, ale ani u něj se po zapojení nic nestane.. Router normálně funguje, připojím se k němu v pohodě z telefonu, i ntb..
Neví někdo čím by to mohlo Za všechny rady předem děkuji..

Tak jeste jednou, zapojís kabel z ruteru do PC a nic se nedeje, je to tak?
• Kabel LAN zapojujes do jaké zdírky na Ruteru ? /* Zapojeny musí byt v LAN.
• Más nainstalovany ovladac sítové karty na tvém PC ?
• Más v Ruteru povelené DHCP ? /* dulezité, aby ti ruter pridelil adresu IP
• Po zapojení, spust CMD/PShell, a zadej príkaz PING [adresa ruteru], a napis co ti vypsal.

Divej, udelame to takle, bez do Nastavení => Sitové pripojení. Ted zastrc do PC ten LAN kabel, nic se neukázalo ?
Dole v pravém rohu, más ikonku "sítového pripojení", klikni na ni pravym tlacítkem mysi a zadej "opravit".