Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe flash player - nejde nainsztalovat

Dobrý den, mám notebook Asus po opravě, nainstalováno Windows 7 64bit. Používám teda primárně IE, na kterém teď nefungují videa. Stáhnul jsem klasicky Javu, Silverlight a taky Adobe flash player, který se sice tváří, že se nainstaloval, ale když si ověřím, zda ho "počítač vidí" na stránkách adobe, tak mi to píše, že flash player není nainstalován. Ani v ovládacích panelech ho nevidím. Už jsem prolezl celý internet a nenašel jsem žádnou kloudnou radu. Mám samozřejmě i Chrome, ale i v něm ta videa neběží úplně dobře (ne všechny a ne na všech stránkách, taky se to seká, občas vypadne obraz apod.). Takže předpokládám, že IE 11 mepřehrává videa, protože reálně flash player nevidí. Byla by nějaká rada? Moc díky, Hynek

Díky, ale já ho nainstalovaný mám, už teda i při kontrole na stránkách Adobe mi to píše, že Flash player v ntb je nainstalován (po X přeinstalacích se mi to povedlo). A přesto mi v IE videa nehrají - na youtube vůbec (černá obrazovka pro video), na České televizi jede zvuk dobře, ale video trhaně, na playtvaku video se nenačte jenom přeskakuje na další a další.

používat flash player s administrátorskými právy je sebevražda.
playtvak funguje i v normálním prohlížeči, bez flashe.
čt chcípla v minulém století, ale kvůli ní si nebezpečné svinstvo jako flash do pc nepustím.

Stáhnul jsem klasicky Javu, Silverlight a taky Adobe flash player

java je druhý nekonečný průser, který nemá v pc co dělat.