Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký PC vybrat ?

:D Jo jenže když jsem napíšu ,že prosím o sestaveni PC tak jim řeknu ,že to chci do 15tis. a řeknou ,že se nic sestavit do 15tis. nedá tak mě pošlou do bazaru tak jsem hledal v bazaru. Prosím se o radu jaký si vybrat :)

No hlavně vem v úvahu i to,že když něco koupíš na bazoši,budeš se radovat do doby,než něco v PC chcípne nebo vyhoří.Záruka už asi nebude a původní majitel to asi opravit nepřijede,spíš nebude vůbec reagovat.Když koupíš komponenty nové,máš u všeho záruku 2-5 let,na něco i doživotní.Spíš ještě trochu šetři,případně kup PC s integrovanou grafikou a pořádnou Graf.kartu si dokoupíš později,to je většinou největší položka.