Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s wifi

Ahoj moc prosím o radu mám doma wifi na notebooku na stránce speedtest.net naměřím rychlost 16Mbps. ale stahuji pouze 200kB/s z prémiového účtu na mém uložišti dělá mi to na všech zařízení to jest notebook služební notebook stolní pc s wifi flashkou.

třeba u souseda z toho samého účtu stahuji normální rychlostí

a proč jsi to nenapsal rovnou? co ti na tom připadá vtipného?

na me wifi se stahuje dlouho i ze stahuj nebo slunečnice

a to jsi zase tajil proč? je ten router vůbec zabezpečený? nemáš tam cizího sosače? rušení od sousedů na tvém kanálu jsi kontroloval?

po těch dodatečných problémech se ani nechcu ptát, jestli je router nějaká sračka od asusu.
edit: když se připojíš přímo bez routeru, funguje to normálně?
edit2: wr841 je už starší krám. pokud to bylo koupené před lety, může chcípat napájecí adaptér.

Mám tp link tl-wr 841 a router je zabezpečen WPA2 a jsem na kanálu sám a linuxovou distribuci tahám 200 taky jako na té prémiovce :-( nevím čím to může být a jinak jsem v baráku a wifi mám cca do 5metrů od přístrojů zkoušel jsem i aktualizovat FW

Ja mam TP-Link 741ND a na vzdialenost 20m a cez tri steny mi bezi prenos z toho TP-Linku rychlostou 90Mbit/s cez wifi. Je to ovsem prenos na lokalnej sieti a nie z Internetu. To len na porovnanie a inspiraciu, ze ci ti tak spatne funguje wifi, alebo ten Internet.