Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win10 - psaní znaků

Dobrý den,
ve Win7 a starších jsem si zvykl psát @ jako ctrl+alt+v (levou rukou), > jako ctrl+alt+. a podobně. Nepodařilo se mive W10 tuto možnost nastavit, @ funguje jenom jako alt+64 atd. Nevíte někdo jak nastavit jako ve W7?
Díky za odpovědi komarek7

Hezký den,
zkuste @ najít v aplikaci "Klávesnice na obrazovce", a pak používat zde nalezenou zkratku.
Nejjednodušeji ji spustíte: Stisknout klávesu Win+R, do kolonky Otevřít: zadejte

osk.exe

a klikněte na OK.