Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na HWinfo

Ahoj, mám dotaz ohledně programu jménem HWinfo. Zajímá mě jestli tenhle program zasahuje do konfigurace ventilátorů, jako třeba MSI AFTERBURNER, taky jsem tam narazil na nějaké startup options, to nevím co je, můžu to vyškrtnout ? (Show system summary on Startup) 0QRM

Ani MSI Afterburner nezasahuje do ovládání ventilátorů, když ho k tomu nenastavíš. Ty nechápeš význam napsaného. "Show system summary on startup" znamená zobrazení celkového přehledu při spuštění programu HWinfo. Stejně tak je tomu se senzory.