Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Uložiště

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat v dnešní době internet nabízí různé bezplatné uložiště souborů a fotek.
Např.: Google Drive nebo OneDrive.

Když tam někdo uloží své soubory jak je to stým, že to někdo z firmy kde uložiště je uvidí.
Můžou se na to dívat nebo ne.

Děkuji

loading...

Bohuzial to vyzera, ze zaujima...bratrankovi zmazali z uloziska privatne porno, co si robil v Thajsku. Ostatne veci zostali. Teraz neviem, ci to bol drive, co dropbox alebo nieco ine.
Aj tak sa mi nechce verit, ze na to maju ludi, ale strojovo sa to nijako odhalit nedalo.

A vieš prečo? Lebo si to ten bratránek neošetril. Mal zamedziť zdieľanie, označiť za súkromné.
I ja mám pár šteklivých vecičiek na Google drive, OneDrive - a nič mi nevymazali. Jednoducho - označené za súkromné, žiadne zdieľanie - dokonca ani s osobami, ktoré sú v zozname kontaktov.

A myslis ze YT ako zistuje ci si tam nenahral copyrightovany obsah? Hladanie podla nazvu je samozrejme ze hovadina. Isto nemaju 2000 ludi co 24/7 pozeraju nahravane videa na YT...pretoze len za sekundu sa ich tam nahra niekolko desiatok ci stovak. To nieje v ludskych silach. Bud to nasli nahodne alebo na to daco maju.

Inac sranda je ze vacsina PC problemov sa vzdy tyka bratrancov, v malom % bratov, ale nikdy ujov, tiet, svokrov, svokier, sesternic ci sestier....to je nejaka antropologicka uchylka civilizacie? :D

Tak pochybujem, ze moj ujo/teta/sesternica/sestra by sa mi chcelipochvalit po vypitej flaske burbonu nejakym zaznamom z Thajska. Proste je to bratranek, asi preto, ze sme rovnake rocniky a on ma zo svojich sluzobiek celkom zaujimave pribehy.

Ono nepujde o porno, ale o nahotu, to je vetsinou zakazany a rekl bych, ze rozpoznavani obliceju funguje, proc by neslo rozpoznavat ....

Obvykle vadi hlavne sdileni, pokud je to nesdilene, tak obvykle nic, ale jakmile se to nasdili, tak treba na Googlu zablokujou ucet. Nakonec zaloz falesny ucet a zkus nahrat nejake lechtive foto, nech to mesic dva a pak kdyz nic to nasdilej a pak sem napis, kdy ti ten ucet zablokli. ;-)