Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nouzovy rezim windows 10

windows 10nouzovy rezim pri zapnuti pc

Ahoj mam problem instaloval jsem nod32 a restartoval se mi PC.Porad pada do nouzoveho rezimu nepomuze ani obnoveni pocitace do tovarniho nastaveni, restartovani kdyz smazu ucet a prepnu do spravce pres prikazovy Radek stale vse v nouzovem rezimu prosim o pomoc

• Do Windows se ale dostanes ne ?
• V NASTAVENI => AKTUALIZACE => OBNOVENI => Mas moznost zmeny chovani OS pres MENU tak jak ho zname treba z Win 8, kde mas moznost spusteni v nouzovém rezimu, tak v nem zadej na mistou NOUZOVY REZIM normalni.
*/ Popripade po aktivaci zkusime <F8>.

[/b]• Po restartu zvol z MENU (menu poskladane z modrych kostek, kde mas i moznost reinstalace etc): VICE MOZNOSTI => Zmena chovani Mikroprogramu, tam bys mel najit i dezaktivaci nouzového rezimu.

*Ilustracni obrazek : Odsud restartuj PC (bohuzel obrazek neni v cestine)) :

[img=/file/view/26817-pcp-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26817-pcp-jpg[/img]

V prvé rade dekuji za obrazkovou galerii.
• Voila, Na obrazku : http://pc.poradna.net/file/view/26820-wp-20160904- 15-03-57-pro-jpg , vyzkousej moznost "SPUSTIT OBVYKLIM ZPUSOBEM"
• Do Systému/Windows se dostanes ?
• Jestli ano :
1) Na plose stiskni kombinaci tlacitek <WIN+R> do spousteciho okenka které se ti zobrazi napis :

msconfix

2) V nasledovném okenku "OBECNE" mas moznosti spusteni systemu.
3) Zvol "NORMALNI" <'Prvni' nebo 'POSLEDNI'> :

[img=/file/view/26821-start-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/26821-start-jpg[/img]

4) POTVRDIT, restartovat PC. (drzet palce :-))

A nebude problém ten dôvod, pre ktorý si NOD inštaloval? To zapínanie do núdzového režimu sa nastavuje aj v druhej záložke toho okienka msconfig.
Ale podľa tých chýb centra zabezpečenia by som to asi celý windows zmazal a nainštaloval znova.