Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem w10 pise ze zadavam zly pin kod

Zdravim, prosim vas o pomoc.. dnes mi stiahlo a nainstalovalo novu aktualizaciu od w10.. pri opatovnom zapnuti PC mi ale pise ze zadavam zly pin kod.. vobec ma nevpusti do ntb.. pin som zamozrejme nemenil...
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: w10 (karel)

• Kdyby slo o heslo, tak by mohl byt vinikem kuprikladu CapsLock, v tvém pripade PIN je ciselny, zkus ho natukat pomoci "Virtualni Klavesnice".
• Mimo PIN, by ti mel nabidnout i jiné moznosti prihlaseni.

[TiP] Prihlas se pod uctem Microsoft/Admin a v nastaveni uzivatelu dezaktivuj, nebo pozmen HESLO uvedeného uzivatelského uctu.