Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook je nabitý, ale po odpojení z el. sítě se vypne

Dobrý den, mám takový dotaz. Notebook je nabitý (69%) i hlásí, že se nabíjí, ale když ho odpojím z el.sítě, hned se vypne a jde zapnout zase jen po zapojení do sítě. Ještě před 2 dny bylo vše ok. Nevím, jestli je baterie na odpis a potřebuje vyměnit za novou, ale je mi divné, že by ntb hlásil, že se (údajně) nabíjí. Baterku jsem zkoušela i vyndat a zase dát zpět ale nic se nezměnilo. Může mi prosím někdo poradit.

Předem díky za rady

Našla jsem na netu stejnou baterii jako je moje původní, tak snad zase pár let vydrží.. Je to menší notebook, baterie která odpovídá: AVACOM pro Asus EEE PC 1015/1016/1215 series Li-ion 10.8V 5200mAh/56Wh black. Ještě se nabízí AVACOM pro Asus EEE PC 1005/1101 series Li-ion 11.1V 7800mAh/87Wh black - zřejmě je lepší, ale i dražší.