Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WIN 10 web camera

Zdravim,

vlastním notebook Acer Aspire M3-581TG a po přeinstalaci na windows 10 (čistá instalace - předtím win 8) mi nejde web camera. Můžu se rozkrájet, ale ovladač na webku nikde na webu nění ani na win 8. Jeden ovladač jsme našel, ale po staženi nejde ani intalace spustit.

Ve správci zařízeni web camera nikde neni, skype a další aplikace hlási že počítač není vybaven camerou.

Máte někdo náky nápad?

A ještě dotaz, když bych chtěl se zase vrátit na win 8 z důvodu nefunkční web camery na win 10, bude vůbec možný přechod zpět? když jsem udělal čistou instalci?

Děkuji za odpovědi

Camera & Webcam Drivers

Device Name: HD WebCam
Driver Date 2012-09-05 File Size: 2.64M
Driver Version: 6.0.1209.0 Vendor: Sonix
Supported OS: Windows 10 32 & 64bit, Windows 8.1 32 & 64bit, Windows 7 32 & 64bit, Windows Vista 64bit

http://www.driverscape.com/manufacturers/acer/lapt ops-desktops/aspire-m3-581tg/2176 muzes zkusit .. ale snad jsi udelal zakladni instalaci ovladacu ve spravnem poradi (chipset,gk,lan atd.) ze stranek vyrobce HW'NTB?

tenhle ovladač mi právě nejde vůbec spustit. Zkouším přes přidáni staršího HW a když pak vyberu tento ovladač z disku tak se nanačte model atd a na tlačítko další nejde kliknout. Takže fakt netuším co s tím.

Drive scape jsem zkoušel a ani ten ovladač nenajde.

ale je divny že ev win 8 webka

de o to že ve správci někde web camera (ani s otaznikem neni zobrazena), ve win 8 byla uvedena ale ve win 10 není.

a i když sjem zkoušel do složky extrahovat ovladače a pote pomocí "přidat starší hardware" a pote "z disku" vybral uvedeny ovladač tak pote nešlo kliknout na tlačítko "další"

takže dal nevím co mam s tímto problémem dělat