Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do školy

Dobrý den.
Rád bych vybral notebook, na školní potřeby - word, excel, internet
A aby zvládl nějaké hry. Konkrétně wow legion alespoň na ultra low detaily. Kdyby se povedl rozjet i zaklinac 3, skákal bych az do stropu, ale nepočítám s tím.
Cenový strop 13 000

Vím ze je lepší stolní pc, budu ale na kokeji a casto cestovat.

Dekuji moc
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu, sám to píšeš. (karel)

Tak to jsem ti asi zrovna vykoupil něco co jsi hledal. Ve slevě na 14000 z 19000 jsem koupil Lenovo ideapad 500S 14" fullHD. S procesorem Intel I5 skylike. grafikou GeForce 940M a 8GB RAM. A disk 500GB HDD + 8 GB SSD