Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet Pardubice

Zdravím, poradil by mě někdo jakého poskytovatele internetu zvolit v Pardubicích? Momentálně jsem u 02, ale nejsem s internetem moc spokojený, je pomalý a padá. Má někdo zkušenosti s tímto internet-od-edery , nebo s UPC?
Předem děkuji za jakoukoliv radu.

S UPC dlouholetá zkušenost. Posledních několik let jen pozitivní. Bohužel plíživě navyšují cenu. Tu zvyšují minimální poskytovaný tarif, tu je potřeba platit pronájem zařízení atd.
Edera je výborná, mám optiku 60/60 a funguje spolehlivě za lepší cenu než UPC 40/4.