Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Převod domény

Zdravím, kolega mi poprosil jestli bych mu nevytvořil web. Web jsem vytvořil ale on má koupenou doménu u služby www.superstranka.cz když ji převedu k wedosu abych mohl web nahrát přes FTP, nebude platit službě www.superstranka.cz nějaké penále že si od nich doménu převedeme jinam? Děkuji za radu někoho zkušenějšího

Já to četl, ale jsem v tom nezkušený. Proto se raději ptám. Už jsem jednou doplatil na to že jsem to špatně pochopil. Proto jsem myslel jestli s tím nemá někdo zkušenosti. Promiňte že jsem se ptal. Už to víckrát neudělám.