Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Dobrý den,
zvažuji upgrade pc, který slouží převážně k hraní her. Chtěl bych poradit, jestli jsem správně vybral pasující komponenty, popřípadě jestli existuje výhodnější alternativa. (Upgrade mám v plánu alespoň trochu postupný- základní desku bych chtěl vyměnit časem ve druhém kole upgr.)

Již vlastněné:
Pegatron 2AD5
QuadCore Intel Core i5-3570
Seagate Barracuda 7200.12 1TB
2x4 GB RAM DDR3

Plánované(se stropem 10 000Kč):
GIGABYTE GV-N960WF2OC-2GD 2GB
Crucial BX200 - 240GB
Zalman Z3 Plus, bílá
Seasonic Energy Knight SS-400ET 400W

Předem děkuji za pomoc.:-)

Oni nejsou ani ty RX470 protože se to rozebere předem aniž by to dorazilo vůbec na sklad, protože ty RX už dost lidí má v kompech,ale na CZC se to mění dokola z nějakýho termínu na neznámo bo to chodí po pár kusech,nedočkavci objednávaj z německa a to i značky co tu moc nejsou jako třeba Powercolor.(nicméně za tu cenu bych si klidně nějakou dobu počkal na tu Sapphire)

Po čase stráveném googlením s cílem pochopit některé skutečnosti jsem zjistil, že nová GK se nemusí načíst.

Jedním z řešením(které často nepomohlo) bylo updatování BIOSu. Dá se nějak dopředu zjistit, zda-li bude grafická karta kompatibilní i jinak než hardwarově? Typ BIOSu mám AMI(10/23/2012), nikdy jsem jej neupdatoval.