Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opera - nevyžádaný reload stránky

Zdar,

občas mi Opera (WinXP) při prohlížení stránek reloadne stránku sama od sebe. Dělá mi to např. na stránkách www.rozzlobenimuzi.com, kdy si chcu prohlídnout nějaký streamovaný video a během jeho přehrávání se to reloadne a celý video se načte zase od začátku.
Je to chyba někde u mě, v připojení (WiFi), nebo v tom, že cílový server je přetížený?

Kasli na to, ja mam s Operou nevyresnou taky nejednu vec a nikdo nevi co s tim. Opera ma aspon u me porad problem s nacitanim JS a neustale to zatezuje CPU, ted to prestalo a zacalo to delat neco jiny a jsou to zasuvne pluginy. Kdyz je zapnu, tak to zere kolem 30%CPU a kdyz je vypnu, tak tam neni zatez zadna. Ted jsem na to nahodou prisel. Spis mne vadi, ze mne porad Opera posledni asi tyden neustale pada kdyz zaviram posledni okno zprava. Jakmile zavru kterykoli jiny, tak se nic nedeje, kdyz ale kliknu na posledni, tak je sance 50:50 ze spadne. Zacina mne porad vic a vic cela Opera vadit i kdyz ji pouzivam uz dlouho. Ve FF takove problemy nemam, ale jsou tam jine.