Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Recovery

Zdravím, chtěla bych vás poprosit o radu jak zliklidovat nějaký virus Recovery. Zkoušela jsem klasické programy a žádný nepomohl. Další věc co mě dělá docela těžkou hlavu je že mi nejde win defender..strašně dlouho se aktualizuje a pak zmrzne, natož aby začal s kontrolou. Doufám že jsem to vysvětlila správně, s noťasem velký kamarád nejsem ;) Děkuju moc! :*

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, odinštalujte ho.

2. Skontrolujte nainštalované rozšírenia v internetovom prehliadači - podozrivé (neznáme) rozšírenia odstráňte.

3. Použite softvér AdwCleaner https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwc leaner/. Všetko čo nájde odstráňte.

4. Vyčistite počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org. Všetko čo ešte nájde odstráňte. (Pre používateľov Windows XP sú staršie verzie programu v tomto archíve http://www.instaluj.cz/malwarebytes-anti-malware/s tarsi-verze.

Bod 3 a 4 vykonajte v núdzovom režime systému.