Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon MP600

Hledam kdo ma podobnou skusenost jiz vyresenou.Donesl sem tiskarnu mp600 je sice s prazdnejma kazetama.Zatim skousim co dovede.Nainstaloval sem ovladace a zde to komunykuje.Na tiskarne se snazim zacit skenovat.Postupuji dle instrukci na displei tiskarny ale sken se nechce rozjet.Pokud vsak vyuziji kopirovani,tak skopiruje a kopirovanej obsah se zobrazi na displei tiskarny,Cimz vychazim ze sken by jako takovej nemel bejt vadnej.Nevi nekdo neco?Dik

1. Pripoj tlačiareň k počítaču. Zapni tlačiareň.
2. V ovládacom paneli vyber "Zariadenia a tlačiarne"
3. Nájdi tam tu svoju tlačiareň a klikni na ňu pravým tlačidlom myši
4. Z roletky vyber "Spusti skenovanie" (najskôr odporúčam spustiť z ponuky "Profily skenovania" a "Vlastnosti skenovania"):

[scan.jpg]

5. Niektoré tlačiarne bez tonera odmietajú skenovať.