Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak resetovat tiskárnu Epson L130?

Koupil jsem ted v Alze tiskárnu, údajně jen vystavenou. Bohužel kontrolka hlásí podle všeho konec životnosti. Tiskl jsem ale jen jeden den. Vytiskl jsem asi necelých tisíc stran. Mozná nejaka chyba. Kazdopadne tento bug se pry opravi restartem. Na internetu ovsem nemuzu najit jak to provest. Odkazy ke stazeni programu jsou vsude jen plne reklam a ve finale proste nikde nic nemuzu najit. Sel bych ji okamzite vratit, ale zrovna jsem dolil barvy. Myslel jsem, ze hlasi prazdne tanky, ale ono to porad nefunguje.

Stridave bliká oranzová kontrolka.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Myslel jsem, že došla barva. Bylo tam jen trošičku už, on to totiž byl od Alzy podvod, mely k tomu byt plne tanky na 12000 stran ale nikdo mi nerekl, ze na pouzite zbozi se to nevztahuje. Presne to co jsem ušetřil za slevu protože nebyla nová jsem dal za nové barvy. Tanky mely být plné, ale nebyly. Myslel jsem tedy, ze je to tim. Tak jsem je doplnil, ale pořád to netiskne. Na internetu jsem dohledal, ze tohle znamena konec zivotnosti. Nechci to jit hned reklamovat, kdyz jsem tam nalil ty nové barvy.

Zařekl jsem se, že už v předražené Alze nic nekoupím a zase jsem nakoupil a zase se mi to vyplatilo. Alzu nebrat, fakt.

Bliká oranžová kontrolka střídavě a kdyz dam tisk, je tam probíhá a nic to nedělá. Zkusím to.

hlásí podle všeho

Mozná nejaka chyba

Myslel jsem, ze hlasi prazdne tanky

preco si neschopny rozmyslania a pride ti uplne normalne ze riesis nieco, o com ani nevies co to je?
Ako mozes riesit nejaky problem ked ani nevies co to hlasi?

Dokazes pouzivat elementarnu logiku?

Tiskárna dělá přesně tohle co je na tom videu watch . Prostě ten program co je výše nejde nainstalovat . Píše to dlouhy seznam chyb co tu vypisovat nebudu. Dělám to ve Virtualboxu a je to strašně moc pomalý. je to nějaký driver updater a myslím si, že to asi nebude řešení.