Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Sestava do 18 000,-

Zdravím pánové, popřípádě dámy,

chtěl bych Vás poprosit zda byste mi někdo nepomohl složit PC, převážně na hraní her, jestli mám být konkrétnější, tak Witcher 3 a nejnovější WoW. Pouze case bez příslušenství.

Děkuji mockrát :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

tak 240GB začíná být standardem, jako první rozhodně raději SSD (klonování pak není nutné) - HDD se dá vždycky dokoupit.

Doba kdy 240GB stál 2x víc jak 120GB byla-li vůbec již neexistuje...

jeden 8GB modul pokud by se někdo ptal - pouze kvůli tomu že sestavu orientuji i do budoucna.

Já ti nevím že by nový hry využívali pořád víc a víc VRAM? A není to úplně tak GTX1060 (neni to stejný čip)kupuješ GTX1060 ,ale tohle nema s GTX1060 nic společnýho.. TO je jako by se GTX950 jmenovala GTX960? To neberu v potaz že může mít už za ty prachy RX480 když si počká.Ohledně RAM zatím stačí 8GB na všechno ve hrách a když náhodou nebude dokoupí další 2x4GB,ty sloty pro RAM tam nejsou na ozdobu na tom prkně.;-)