Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MM

Pokud vam chybi MM, tak jen tak na okraj - je v nemocnici a zotavuje se z operace, a jeste si tam par dni pobude. Tak mu drzte palce, at mu to tam rychle utika a vrati se zas mezi nas :) Nadava na doktory, takze je ocividne mimo jakekoliv nebezpeci :-p

No ja už taky nejaký čas vím že je v nemocnici, ostatne prajem mu čo najskoršie zotavenie.

Fíha, to som netušil, dúfam že to nie je nič vážne a že sa tu opäť čoskoro ukáže.

No jestli tam není wifi nebo nemůže psát,tak to musí být v tom lazaretu kruté a děsně nudné.Tak ať je brzy doma a vyléčený.Posílám mu jedno digitální :beer:,jiné mu tam asi nepovolí.

Kratky update - uz je par dni na vlastnim pokoji, ale ukazal se s puvodnim problemem nesouvisejici zadrhel. Meli byste ho slyset, tolik sprostych slov jsem od nej v jedne vete jeste neslysel :)
Zatim jeste moc nechodi, ale uz podle vseho prohani sestricky, protoze se oholil a umyl si vlasy, a dostal chut na cigaretu, coz jsme mu vsichni kategoricky zakazali. Pochvaluje si jidlo, akorat mu vadi nepravidelny prisun kafe. Internet ma jen pres pomerne prehistoricky mobil, notebook nechce - ostatne vleze na zadech se stejne blbe internetuje :)
Pivo by mu asi nepovolili, dostava trikrat denne brufen.