Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stranky firmy Toshiba

Dobry den.. http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/Tosh ibaCSG/jsp/home.do?LNG=21&service=CE

na teto strance firmy Toshiba je policko vyhledat.
Pisu do nej a100-002 ok najde produkt... ALE kdyz chci doklikat k produktu postupne Produkty/Notebooky... a tak dale serie A100 tak ho nenajdu.. bud jsem blazen,nebo oni v tom maj zmatek nebo nevim co...

dale
index.html
tady jsem ho take nenasel ,nebo ma jine oznaceni. Proc?

Predem dekuji

I když nechápu, proč vám jedna metoda nestačí, tak zde je druhá. Trochu oklikou, ale účel světí prostředky.

Notebooky > Satellite - Pro domácnost > Satellite A100 series > Zobrazit všechny modely > Nástroje - volitelné součásti > Model - A100-002 > Vyhledat volitelné součásti