Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Media Creation Tool WIN10

Dobrý den, potřebuji vytvořit instalační DVD WIN 10 PRO. Když spustím Media Creation Tool, tak mně to ale WIN 10 PRO nenabídne, je tam pouze WIN 10 /tedy bez PRO/ Je tedy jenom jedno instalační medium s názvem WIN 10 a obsahuje všechny edice - rozlišené dle licenčního klíče? Nebo mám někde shánět ISO WIN 10PRO? Na tom PC byl systém WIN 10PRO legálně aktivovaný, vše fungovalo, ale po návratu z dovolené mám modrou obrazovku "Operační systém nelze zavést protože důležitý systemový ovladač chybí nebo obsahuje chyby" SOUBOR WINDOWS/SYSTEM32/DRIVERS/ACPI.SYS KOD CHYBY 0xc000007b /někdo si s tím asi hrál.../ asi jediná možnost přeinstalace... Díky za rady

Díky, ještě se zeptám - byl to původně přechod z WIN 7PRO na WIN 10PRO v rámci té bezplatné akce - tedy licenční klíč by měl být zaznamenaný někde v BIOSu ? Bude to po mně chtít při čisté instalaci nějakou aktivaci ? To, že jsem měl edici PRO bude automaticky rozpoznáno, nebo je třeba někde zadat ?