Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem media player 11

mam problem s timto prehravacem, po zapnuti se objevi v levem rohu obrazu a nemuzu ho pretahnout doprostred ... takze vidim jen cast toho okna a vraci se stale zpet pri pokusu ho dat jinam . ..

Ten program má ikonu na hlavním panelu. Klikni pravým myšítkem, z kontextové nabídky vyber Přesunout. A pak kurzorovýma šipkama můžeš s oknem WMP popojet na střed obrazovky.

Nebo můžeš vybrat Maximalizovat, okno s WMP se roztáhne přes celou obrazovku pak se dostaneš do nastavení WMP.