Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC

Zdravím
Chtěl bych se zeptat planuju trošku povymeňovat pc sestavu aktualní sestava je
CPU:AMD FX 8320 8 core
MB:ASUS M5A97 R2.0 EVO - AMD 970
GPU: AMD R9 290 Sapphire tri-x
HDD:WD 2T
RAM: 8gb Kingston fury 2x4
ZDROJ: FSP Fortron FSP700-50ARN 88+ 700W
A chtel bych to vymenit za toto https://www.czc.cz/176320,176244,167802,165980/kod y
Budu rád za každý typi a napady na vylepšení :) BTW GPU zatim nehodlam vymenovat chci vymenit akorad tyto komponenty dekuji

ani ne tak kvuli hram ale mam pocit ze mi cpucko brzdi grafiku a docela dost a timhle upgradem bych to vyresil docela na dlouho si myslim penize nebudou nejak problem planuju to stejne tak za pul roku jen jsem se chtel chtel zeptta jestli se to oplati kdyz bych pak upgradoval grafiku bud na 1080 nebo co budou vychazet ty nove od amd

Doporucil bych ti vetsi SSD disk, dneska jsou hry cim dal vic rozlezly a uz to chce spis 500GB,abys po trech hrach nezjistil, ze uz nemas misto.

Jinak opravdu budes taktovat? Dotaz je proto, ze jinak bys mohl vzit i7-6700 bez K, ktery vyjde levneji. Naopak jsi zvolil spatne pameti, protoze ty co jsi zvolil jsou prave jen k netaktovacimu procesoru bez K, na tech pametech moc taktovat nepujde.