Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Screen z videa

Zdravim. Nevíte, jak by šel udělat obrázek z videa? Když to udělam tak, že pauznu video a zmáčknu klávesu Print Screen a někam dam vložit, tak se mi to video přehrává i v tom programu, kam sem chtěl ten obrázek vložit.

Případně : Plocha - Vlastnosti - Nastaveni - Upřesnit - Karta - Poradce pri potížích - HW akcelerace - VYPNOUT. A mužeš printscrnout video normálně.
Ale pak si to zase ZAPNI nebo se nehneš ;-)
Ale lepší je klávesea P v bsplayeru nebo jinej přehrávač, kterej to umí..

třeba výše zmíněný oblíbený VLC player: menu video - snímek obrazovky
rovnou ho uloží na disk do předvoleného adresáře "my pictures"* jako .png soubor, jde tak snímat víc záběrů po sobě bez dolování ze schránky
*) viz [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\User Shell Folders]

azor: to s tím dočasným vypnutím akcelerace je dobré, v nouzi se hodí
(nice avatar:)