Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se vrátit k předchozí verzi Windows?

Zdravím všechny,
potřeboval bych poradit jak se vrátit k předchozí verzi Windows?
Zakoupil jsem si před 5 měsícy NTB s W 8.1 ale zdarma jsem ho hned na začátku upgradoval na W10.
Ale teď po těch 5 měsících jse pozřebuji vrátiti k verzi 8.1 ale protože už je to déle jak měsíc od doby kdy jsem upgradoval na W10 tak mi to v nastavení Obnovy už Windows neumožňuje.
Zkoušel jsem už i obnovu do továrních dat to nepomohlo. Nemám instalační disk 8.1 takže nevím co dělat, jak dále postupovat..
Prosím o radu...

Napisal som: "ze Tvoj prispevok tu este nebol, ked som pisal ja"
Nic som nepisal o poradi prispevkov. Mas problem pochopit pisany text?

Skratka dvaja napisali odpoved v rovnakom cas (+/- milisekundy).
Preco z toho robis vedu? Urazilo to Tvoje ego, ze nie si jediny, co vie napisat odpoved?