Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení pc a tv

Čauky, potřeboval bych poradit.
Propojil jsem si pc s televizí přes HDMI kabel, všechno běží jak má. Ovšem mám dotaz, jak nastavit, abych například na tv pustil z pc film a na pc si dělal vlastní práci, kterou na tv neuvidím. Mám windows 7, díky.

My si vážně nerozumíme. Jde o to, že máme televizi u O2tv. Jednu televizi mám propojenou normálně přes set top box. Mám možnost sledovat O2tv online, tudíž bych tuto možnost chtěl uplatnit na televizi č.2 přes HDMI kabel, ale nevím, jak na to, abych mohl zároveň pracovat na pc a sledovat televizi č.2

Nepřepnul, nevím jak. Ještě jednou, omlouvám se za tolik vytvořených vláken, ale vůbec tomu nerozumím. Mým cílem je, abych přehrávané video či film slyšel pouze na televizi propojenou s pc přes HDMI kabel a abych současně mohl na pc dělat svou práci - př. hrát hry se zvukem. Jde to?