Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká GPU?

Ahoj. Mám rozpočet 6000 Kč na novou grafickou kartu. Mám dva favority. Nikdy jsem nebyl příznivec ani Nvidií a ani Radeonek. Proto jsem se chtěl zeptat jakou by jste mi doporučili.

MSI Radeon RX 470 4GB www.czc.cz

Asus GeForce GTX 1060 3GB www.czc.cz

Přijde mi, že karty na tom jsou velmi podobně. Chtěl bych si přečíst váš názor. V jakém světle vidíte tyto nové karty.
Jsem středně náročný hráč. Proto jsem se rozhodl že karta za 6000-7000 Kč postačí.
Je snad v dnešní době karta za +-6000 Kč, která by byla lepší volbou ? Děkuji za názor.

Jak uz bylo receno, hlavne je potreba mit lepsi nez kancelarsky zdroj.

A mel bys mit i aspon trochu slusny procesor.

Co se tyka graficke karty, tak lepsi je ten Radeon RX470 hlavne z duvodu pameti. Vyvojari her nam posledni dobou nejak bobtnaji textury a (podle me uplne zbytecne), jenze vysledkem toho je, ze 3GB video pameti uz je hodne na hrane i pro fullHD rozliseni.

Jinak co se tyka znacky graficke karty, tak u Radeonu jsi trefil dobre nereferencni MSI jsou jednoznacne nejlepsi, u GeForce nam Asus posledni dobou zaostava co se tyka chlazeni a urcite vzit redeji take MSI nebo GeForcky dela velmi dobre i EVGA.