Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo a328-interni pamet

caute lidi vim ze nemam zadny dobry mobil ale proste uz jsem zkousel i ruzne "apptosd" tovarni nastaveni "stock rom" (flashnout originalni firmware) ale jde mi o to ze tam je pamet 4gb a sd kartu 8gb a proste jde mi tam naistalovat tak max 5app a to i pritom i kdyz tam mam 1gb volnou pamet kdyz dam stahovat neco co ma 50mb tak bud to tak 15minut pise "Stahovani" nebo instalace bud se zastavi na ruznych % nekdy na 100% potom to napise bud nejakou chybu (zkousel jsem "fixnout") nebo "nedostatek mista" a kdyz stahnu apk soubor "nedostatek mista" a "custom roms" taky nepomohly budu si kolem vanoc kupovat novy ale chtel bych jeste tenhle pouzivat diky za rady

dám ti jedinou radu kterou můžu, tento telefon hoď buď ze skály nebo nahraj tovární nastavení a rychle prodej....hlavně nebuď k**ot a nekupuj si znovu hlenovo nebo shitsung... hlenovo je ultimátní bullshit.... před nedávnem jsem řešil známé to že telefon se jí nabíjí v nabíječce ale procenta jdou dolů a vůbec jak telefony tak notebooky od hlenova NEBRAT... a samsung? ... o tom by jsem mohl napsat knihu.... u telefonů starších 6 měsíců: sekající se OS, padající applikace, nepochopitelný restarty, po odpojení nabíječky ti půl dne svítí že odpojte nabíječku a pak bum telefon se vypne... nebo pro změnu ti několik dní nejde absolutně nabit... a další takový vý*eby ;)