Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Degradace kvality fotky android

Xiaomi redmi 3, android 5.

Chtel jsem si vytvorit album do kteryho bych daval urcity fotky z alba kde jsou všechny fotky. Tak jsem to udelal, ale jakmile jsem to udelal nebo udelam a chci otevrit tu fotku presunutou tak se napise downloading thumbnail a kvalita fotky se dost zhorsi. Proc? Jak mam vratit puvodni kvalitu? I na nejakym to Micloudu to je stejny

Thumbnail = náhľad fotiek, ktoré sú uložené inde - niečo podobné obsahu.Tak isto keď dáš kopírovať "Obsah" v knihe - tak nedostaneš plný text, pretože on v "Obsah"u nie je.Tam sú len zmenšeniny skutočných fotografií v malom rozlíšení. Ty musíš vojsť do adresára, kde sú tie fotky skutočne uložené a odtiaľ si ich kopírovať. A majú koncovku *.jpg.