Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Yarvik 10" tab10-201

Zdravím,

mám menší problém. Můj tablet lze zapnout ale nenačte se kompletně. Při zapnutí se zobrazí logo a potom načítací kolo, které načítá dokud tabletu nedojde baterka nebo pokud ho resetuji. Byla jsem s ním v servisu, kde mi prvně řekli, že to opravit lze. Ale hned v zápětí mi bylo řečeno, že je vada v desce, takže je to neopravitelný.
Jsem laik, proto se obracím na Vás. Je vada opravdu v desce, když se zobrazí logo a načítací kolo?

Děkuji
Daniela

TAB10201121109224
Power input: 5 V DC, 2500 mA
ID27224
OS : Android 4.1
Display: LCD IPS Color (16M) 800x1280px (10.0") 151ppi

V haji je system, muze byt poskozena FLASH pamet v ktere je ulozen, chce dle typu hledat navod jak ho dostat do tovarniho nastaveni/pokud lze, nebo do recovery modu a system tam znovu nahrat. Nemusi jit jedno ani druhe, ale za chvilku googleni to stoji nez ho hodite do popelnice.