Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Antivirový program

Dobrý den!
Potřebovala bych poradit, který antivirový program zdarma je pro mě lepší: AVAST nebo AVG? Mám Windows7 Home Premium.
Předem děkuji za odpověď.

AVAST byl lepší před nějakou dobou, taky jsem jej doporučoval. Ale v poslední době dělá víc škody než užitku, takže AVG je teď menší zlo.
Rozhodně instalovat pouze základ (antivir), což AVG free splňuje. Neinstalovat žádné komplexní smart security, internet security apod.

ještě tu nepadla konstruktivní připomínka, že z dnešních nejběžnějších nákaz* najdou antiviry pouhých 10-20%. takže je úplně jedno, který ze zbytečných antivirů si nainstaluješ - jsou jen špatné nebo horší.

*) vysvětlení: protože to co chytáš z internetu jsou málokdy viry, ty potkávají jen warezáci. antiviry řeší nákazy včerejška, dnes jsou jen pro okrasu.