Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha celého disku (jaký soft)

Ahoj! Mám na Vás dotaz. Sháním nějaký live program, který by mi vytvořil zálohu celého disku na připojený externí HDD. Používám Clonezillu, je docela fajn, ale neumí si vytvořit soubor s uloženým nastavení, pro příští zálohu (aby se mohlo kliknout jen na 1 příkaz).

Jaký klonovací live soft používáte vy? Jde mi o to, aby to bylo opravdu možno nabootovat. Díky za tipy a rady :)

Používám ten, co je ve WIndows, ale ne ten z předchozího příspěvku - to je jen obyčejná záloha souborů.
Pokud chceš dělat zálohu celého disku, tak k tomu slouží bitová kopie:
Start / nastavení / Aktualizace a zabezpečení / Zálohování
klikni dole na odkaz přejít k zálohování a obnovení (Windows 7)
Vytvořit bitovou kopii

Z dalších free softů třeba program AOMEI Backup, ten by měl umět i to co požaduješ - další kopii vytvořit na základě předchozího nastavení

neš začneš:
rozumnou podmínkou pro zálohy windows je oddělení systému od uživatelských dokumentů = používání oddílů.
záloha, která obsahuje na jednom hnoji se systémem a aplikacemi taky desítky až stovky gigabajtů dat, je k ničemu a ani není chuť takové monstrum aktualizovat. tím ztrácí záloha nerozděleného disku smysl.

nekomprimovaná bitová kopie to možná řeší, ale není to nic, co bych chtěl (automatizovaně) používat.