Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem usb zařízení se automaticky nezobrazí

Ahoj,
Mám takový problém, který se projevil po instalaci SSD disku.
1).Byl zakázán Readyboost a důvodu, že systémový disk je natolik rychlý, že by ReadyBoost
nevyužil takto vysokého výkonu a jeho technologie by byla téměř nulová na zrychlení.
2).Po vložení nějakého USB disky se automaticky nezobraje, ale zobrazovalo se. USB zařízení
ze správy automatického spouštění zmizela, ale bylo to tam. Kvůli zakázanému ReadyBoost
nejdou flešky nastavit, aby se automaticky spustily.
3).Po vyčerpávajícím gooooooooooooglování jsem žádný funkční návod nenašel. ovladače jsou nainstalované.
mám W7. IT pracovník v servisu mi také neporadil, protože se s takvým problémem nesetkal. Dík

readyboost nemá na novějším hw (=při dostatku paměti) žádný smysl.
myslím, že m$ dávno zapomněl, že taková funkce ještě ve windows existuje - a podle toho její funkčnost vypadá.
chce to porovnat s nějakými funkčními sedmičkami, jak vypadají závislosti služeb kolem readyboost/sysmain.

http://forum.thewindowsclub.com/windows-7-manageme nt-support/32621-readyboost-problem-windows-could- not-start-superfetch-service-local-computer.html#p ost160255

a zapínat funkci autoplay či autorun na flashce taky není normální.