Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neschopnost bootu Win10

Dobrý den, o víkendu mi notebook začal nějakým způsobem blbnout. Při fungování se z ničehož nic zasekl a nešlo nic dělat, na nic nereagoval (ctrl+alt+del), vždy jsem ho musel "natvrdo" vypnout. Při dalším spuštění se toto dělo hned po startu a musel jsem proces zopakovat zhruba 8x, než začal normálně fungovat a po zhruba 1-2 hod se opět zasekl, a tentokrát s bluescreenem. Toto se opakovalo vždy, ale od pondělí už se není schopný ani nabootovat, vždy vyskočí poradce při potížích pro Win 10, z čehož nelze přeinstalovat systém (vždy se sekne na 1%). Nyní zkouším přeinstalovat z bootovatelného usb disku, ale i touto možností je to nějaké zpomalené. Každopádně můj dotaz spočívá, jestli někdo nemá tušení, co se s notebookem mohlo stát? Popřípadě jestli se někomu něco podobného nestalo.

Provedl jsem čistou instalaci Win 10 (ntb jsem zakoupil s předinstalovaným Win 7, tudíž nemám z čeho instalovat) přes bootovací usb disk. Každopádně při načítání Windows se nic krom loading kolečka neukáže. Bohužel mám pocit, že nemám z čeho vyměnit HDD/Ram.. každopádně, jestli to k něčemu bude, BSOD mi předtím vyhazoval dva errory:
1) Memory Management
2) Unexcepted store exception