Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit hra Tomb Rider-ANNIVERSARY

Buďte zdrávi rádcové. Koupil jsem si nedávno noteboak Toshiba satellite A100-599. Má core 2 duo 2Ghz, sběrnice 667MHz, mezipaměť cache L2:4 MB, Operační paměť 1024 MB, DDR2 RAM (533 MHz), pevný disk 160 GB, 5400 ot./min, Grafika GeForce Go7600-256MB. Operační sistem VISTA-home premium-cz. Hra potřebuje min. Pentium 3 1,4GHz, 512 MB pro VISTU, 100% DirectX 9,0c kompatibilní 64 MB 3D akcelerační karta s podporou Tnl., 4GB volného místa. Stáhl jsem si i tento DX 9.0c z netu a nainstaloval přez DXdiag a pokaždé když otevřu dnes zakoupený origo disk, tak se zobrazí okno s nápisem instalovat a po kliknutí na instalovat okno zmizí a dál se nic neděje. Prubnul jsem i výměnu disku za jiný, který se v obchodě podařil nainstalovat a udělal to stejné. V čem dělám chybu? Díky moc....

Zkus jednoduse vlozit CD do mechaniky, a nedavej instalovat hned pri autorunu, otevri cedecko normalne jako slozku (kliknout pravym tlacitkem na jednotku ve ktere je CD a dat Open/otevřít) staci jen najit soubor setup.exe a zpustit, melo by to fungovat, protoze nektery autoruny Visty nejakym zahadnym zpusobem rusi naslednou instalaci.