Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ovladač tiskarny

ahoj, muzu nekde stahnout hlavní ovladač na tiskarnu hp psc 1315 pro windows7.
Ovladač ze stranek HP nainstaluje všechno i to co není potreba k tiksarne ale nejsou uplně kompletní pro win7.

Otázka je, jak už máš zabordelenej systém těmi nepodařenými instalacemi, pak se tiskárna oravdu nemusí chytit (vlastní zkušenost). Začal bych tím, že bych spustil regedit a všechno od této tiskárny vyprášil ven. Ale možná bude rychlejší znovu nainstalovat Windows (taktéž vlastní zkušenost ]:)) ...

to sem dělal a tenhle ovladač tam nebyl. Psalo mi při instalaci přímo tiskarny (protože ta tam po nainstalování celych ovladačů nebyla mezi tiskarnama a zařízeníma)že umístění neobsahuje neobsahuje platný ovladač.
ale už to de, musel sem stáhnout balík pro jiný typ tiskárny typ nejak 2570 a tam ty ovladače byly.

ja sem neinstaloval balik, jen jsem dal pridat tiskarnu, dal z diskety, cestu , vybral a nainstaloval.
tolikrát rozbaloval, a infy tam sou, když sem instaloval treba dot4 tak to tam se normalně zobrazí, ale třída printer ne. A v tomle jinym balíku byla normálně složka x86 a x64 a tam soubory .inf .cat a ve složce potřebný soubory, parada.

skusal som niekolko krat.

Nie je dôležité, koľko krát si to skúšal, ale či si to spravil. Pri podobných problémoch to robím takto a ešte sa mi nestalo, že by som ju nerozchodil.

vidno ze si to v zivote nerozbaloval.

Tie tvoje istoty už ani nekomentujem.
Pre ostatných : Ideálne je to pre tzv. HP Basic Drivery

len instalator vie, ak to ma byt spravne.

Ten je ten, posledný, ktorý to vie.

Mám doma tento výtvor od HP, nainštalovať to bol trošku problém...
Jednoznačne TREBA použiť postup od HP, t.j. najprv ovládač, az potom pripojit tlaciaren. Ovládač na CD bežne pod W7 nefunguje, treba použiť kompatibilitu pod XP, ako správca. Inštalácia potom s chybami prebehne, nebude fungovať scan, ale po reštarte si to od HP stiahne nejaký fix a ide to. Po upgrade na W10 to funguje, dokonca lepšie ako pod W7, tam sa vždy zahlcovala "print session" a vadili jej použité ine porty usb ako pri inštalácii.
Použi bod obnovy pred inštaláciou a nepouzi ovládače z netu, ale z priloženého CD, pod kompatibilitou ako správca a prejde to

ci to pojde aj pod W7 home netusim.

Ovladač-Software pro instalaci produktu (1)

DůležitéPlně funkční software a ovladače řady tiskáren HP PSC 1310 All-in-One
13.1.0 362.7 MB 22. čvc 2016
Stáhnout
Podmínky používání společnosti HP
Podrobnosti

Kompletní softwarové řešení obsahuje vše, co potřebujete k instalaci a použití tiskárny HP. Tato kolekce softwaru obsahuje kompletní sadu ovladačů, instalačního softwaru a volitelného softwaru.

Název souboru: AIO_CDB_NonNet_Full_Win_WW_130_141.exe

Podrobnosti o verzi

Vydáno: 21. říj 2009

Verze 13.1.0

Opravy a vylepšení
Originální software/ovladače

http://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice/HP -PSC-1310-All-in-One-Printer-series/360489/model/3 74569

Tohle je ten ovladač, který sháníte. Jiný nepotřebujete. Jde jen o to, že nesmíte tu tiskárnu připojit dříve, než si o to řekne instalátor.
Pokud vám to nefunguje, odneste to někomu, kdo to zvládne. Postup je mnohokát ověřený a funkční.