Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchadlá In-Ear je to neuveriteľné

Zdravím, prišiel som sa poradiť a zároveň tak trocha aj odporučiť tento skvost In-Ear

Niesom nejaký audiofil no nejake tie zaklady čo sa sluchadiel atd týka viem, mám už cez rok Audio-Technica ATH-M50x ako aj externú zvukovu kartu CREATIVE SOUND BLASTER XFI HD inač som do audia moc neinvestoval a sluchadla do uší som mal vždy len tie ktore som dostal k mobilu(SAMSUNG GALAXY NOTE 4 alebo HTC DESIRE C) a vždy som si myslel že sa nahlavným sluchadlam tie male nevyrovnajú no teraz som si kupil tieto KZED2 a som milo prekvapený. Bezpochyby naj sluchadla do uší ake som kedy mal.

Moja otazka znie to su tie sluchadla k smartfonom take šmejdy alebo su tieto proste fakt take profi? :D stoja 6€ čož je dosť málo a ak mam porovnať tieto male za 6€ a moje veľké AUDIOTECH za 160€ tak teda ten rozdiel určite je ale tak 6e vs 160e ? :D ten zvuk je skvelý!

inač tie sluchadla stoja 6€ ale kvalita spracovania je proste bezchybná, skvele držia v ušiach...kebyže neviem že stoja 6€ typujem im oveľa oveľa viac

No to bude tím, že ty kvalitní připojuješ k nekvalitnímu zdroji, takže slyšíš chyby.
Ani se nechce věřit, že sluchátka za 162Kč dokonce hrají.:-D

Jo jinak dodám, že znám jen jedny sluchátka co hrají opravdu kvalitně, a jsou uzavřená. Ovšem cena je poněkud mimo 85ti.

ako to že tie kvalitné pripajam k zlemu zdroju?

pesničky mam väčšinou FLAC, a zvukova karta ktoru som kupil sice je z tých lacnejších ale rozdiel tam oproti integrovanej zvukovej karte v NB je.

Aký zvukový zdroj myslíš?

Koupil jsem, at vim, jak tedy mohou hrat sluchatka za 200kc :)

Zvukovku ti neporadim. Osobne bych ti poradil nekupovat zadnou. Ta co mas neni to nej na svete, ale ani to nejhorsi. Neverim, ze koupi nove zvukovky se nekam vyrazne posunes pri sluchatkach, co mas. Spis jen vyhodis penize. Kdyby sis hned koupil o 100e drazsi sluchatka, posun by byl. Takto do toho nechod. Nazory "ortodoxnich" audiofilu te muze stat vic penez, nez uzitku :)

Pokud audiotechniky a sluchatka za 200kc hraji stejne, bud je problem ve zvukovce...tim myslim opravdu problem. Treba s ovladaci ci spatne zasunutym kabelem. Ne v kvalite zvukovky. Rozdil by mel jit slyset i na integrovane. Mimochodem, muzes to zkusit prave do ni strcit a uvidis, jestli se neco zmeni.

Nebo jsou tyto sluchatka opravdu takovym zjevenim, ze doopravdy maji zvuk mnohem drazsich modelu. Coz si overim za par tydnu, az dojdou :) No moc bych tomu ale neveril, to uz by celej svet zkupoval ve velkym.

Nebo mas jednoduse spatnech sluch.

ale ved ono to aj celý svet kupije inač by to nemalo 17K objednávok :D

mne to došlo za 10 dní takže raz dva to maš doma

ono ten zvuk asi som sa zle vyjadril on je v porovnaní s ATH sluchadlami za 160e horší tam nieje očom skor tam ide o to že tie do uší super tlmia zvuk okolia a samotný zvuk sluchadiel tiež neide ani von, a zvuk z nich je super v porovnaní s tými čo som dostal k smartfonu S.galaxy note 4...

Samozrejme ten zvuk od audiotechnica je niekde inde, možno sami zdá ten zvuk tých štupľov taký dobrý pre tie basy nakoľko basy nejako sice nevyhladavam ale musim uznať že su super :D

https://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-KZ-E D2-enthusiast-bass-ear-headphones-copper-forging-7 MM-shocking-anti-noise-microphone-sound/2052012102 .html?spm=2114.13010608.0.70.7WSG1N vs https://www.alza.sk/audio-technica-ath-m50x-d14698 37.htm?kampan=adw3_audio_audio-technica-ath-m50x-% 28151217%29-adt007bx&gclid=Cj0KEQjw3s6-BRC3kKL_86X Dvq4BEiQAAUqtZ-Y-qGlnKGqo7g4S_eB-SHEXajF0l7-vtPbwp oHgeFwaAisI8P8HAQ

KZ ED2- lahké, pohodlné, skvele držia v ušiach, cena, super zvuk, dizajn
Audio-Technica ATH-M50x- tažké, menej pohodlné(su pohodlné ale v porovnaní s sluchadlami do uší je to samozrejme horšie), cena je vysoká zvuk je ale dokonalý!

Pre niekoho kto chce mať fakt dobré sluchadla a nemože si dovoliť zato dať toľko tak taketo sluchadla KZED2 asi najlepšia voľba. Jedine čo na KZED2 nieje dobré je ten kablik, je priliš tenký a som fakt zvedavý koľko vydrží. Kvalita spracovania je ale bezchybná proste su do detailu spravene len ten kablik neviem neviem :)

17k u sluchatek za 160kc neni dle me zas tak moc. Mozna je tam jen spousta podivinu jako ja, kteri si je koupili aniz je budou pouzivat :D

In eary vsechny dobre izoluji. Sam mam jedny, pres ktery nejde slyset proste nic. Ani kdyz na me troubi auto 2m za mnou. Ale ty jsou v izolaci prakticky naprostou spickou ve svete. A kdyz se k tomu vezme penovy nastavec, je to jednoznacny.

K mobilum apod. se vetsinou davaji ty nejvetsi smejdy. Ale co bychom mohli chtit zadarmo.

Skusil som teraz spraviť jeden test a takto teda nejako by som to zhodnotil:

KZED2(inear)-skusil som ich zapojiť do NB bez externej zvukovky a ten zvuk sa mi zdal nevyrazný, priliš veľa basov proste take nemasné neslané :D

potom som ich zapojil cez zvukovu kartu a sluchadlá zrazu ožili, zvuk oveľa oveľa lepší...

Skusil som to takto aj s AUDIO TECH ath m50x a ak som to dal len tak bez zvukovky zvuk bol celkom fajn, po zapojení cez zvukovú kartu tak ako som už nato zvyknutý sluchadla hraju skvele...napríklad v pesničke niektore nastroje v pozadí bez zvukovky nieje takmer počuť ale s použitím zrazu je počuť všetko ma to uplne ine grady

Zhrnul by som to asi tak že zvuková karta tých inear sluchadlam pridala neskutočne lepší zvuk, a sice aj tie AUDIOTECH sluchadla su lepšie ak to dam do externej zvukovej karty ale ten rozdiel tam je menší