Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz na SpyBot

Když si najdu SpyBot na internetu, tak ten umí zničit Malware a Spyware, třeba MalwareBytes, podle názvu ničí Malware, taky používám ADWcleaner, ten ani nevím co ničí, je SpyBot nutný nebo Malware Bytes a ADWcleaner se postarají o Spyware ??? Nebo jiný program proti Spywaru.....

Funkce programu se nehodnotí podle jeho názvu, u MBAM píšou:

Detects and removes malware on an infected computer with industry-leading anti-malware, anti-spyware, and anti-rootkit tech.

Nejlepší je ty věci nestahovat, potom nemusíš nic čistit. Co dělají Windows podle jejich názvu?

adwcleaner: má v dolním okně záložky = vidíš co hledá. stejně pojmenované má i sekce v textovém logu.
samozřejmě, pokud ho obsluhuje klikač, který zná jen "scan" a "clean", nedozví se nic.

edit:
když už se tak rozepisuju - jestli používáš spybot, zkontroluj si, jestli ti nesmyslně zaneřádil hosts soubor.